Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Cegléd | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Jászberény | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Orosháza | Pécs | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Összes város
Diákmunka

Mind-Diák Szövetkezet

Trainee for Multinationals

Munkavégzés helye: Győr
Munka tipusa: Trainee for Multinationals

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló területen dolgozó üzletkötő munkatársak támogatása, napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfélkörhöz kapcsolódó statisztikák és listák készítése, aktualizálása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8-17.00 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Jelentkezhetsz:http://www.minddiak.hu/diakmunka/30015