Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Cegléd | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Dunaújváros | Eger | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Salgótarján | Szarvas | Szeged | Szentes | Szolnok | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Teszt management csapat tag / tesztelő –

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Általános irodai adminisztrátor
Munkaidő: Heti 24 óra
Díjazás: 1150 Ft/ óra

Az ELMŰ-ÉMÁSZ Információs menedzsment osztálya gyakornokot keres az alábbi munkakörbe:

Teszt management csapat tag / tesztelő – gyakornok

Feladatok:
 Új online ügyfélszolgálat funkcióinak és mobil alkalmazásának tesztelése
 Egyéb ügyfélszolgálati alkalmazás tesztelése
 Megbízható, pontos, alapos
 Újdonságokra nyitott
 Tanulásra való hajlandóság
 Alkalmazkodó

Elvárások:
 Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
 Heti 24 óra munka vállalása

Amit ajánlunk:
 Rugalmas munkavégzés (diákszervezeten keresztül)
 Modern munkakörnyezet
 Hosszú távú munkavégzés és előrelépési lehetőség
 Szakmai gyakorlat megszerzésének lehetősége
 Modern multinacionális cég megismerése

Munkavégzés helye:
Budapest, 3. ker Kunigunda útja (hamarosan a Váci útra költözés várható)
Jelentkezés: http://www.muisz.hu/#teszt-management-csapat-tag--tesztelo-8211-gyakornok-14200