Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Pécs | Siófok | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Telefonos operátor

Munkavégzés helye: Debrecen
Munka tipusa: Telefonos piackutató és telefonos operátor
Munkaidő: 08:00 - 18:00
Díjazás: 941 Ft/óra

Ha szeretsz telefonálni, de eleged van már a munkahelyi stresszből, a panaszos ügyfelekből, a hideg hívásokból és értékesíteni sem szeretnél, viszont szívesen dolgoznál a belváros szívében kiemelkedő fizetésért, akkor ezt a munkát Neked találták ki. Hetente, kéthetente és havonta induló új projektek biztosítják számodra a változatos munkát, így nem kell tartanod a monotonitástól sem. Dolgozni 4-6-8 órás műszakokban lehetséges a hét minden napján előre egyeztetve.

Feladatok:

- Kimenő hívások indítása
- Egészségügyi kérdésekkel kapcsolatos felmérések elvégzése

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
- Kiváló kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Microsoft Office csomag ismerete

Előnyt jelent:

- Ügyfélszolgálati vagy telemarketinges tapasztalat
- Heti 30-40 óra ráérés
- Angol nyelvismeret

Munkaidő:

- A hét minden napján 08:00 - 18:00 között, előre egyeztetett beosztások és műszakok szerint.

Jelentkezz MOST, hogy minél hamarabb bekerülj az adatbázisunkba és elkezdhess dolgozni!

Jelentkezés: http://www.muisz.hu/#telefonos-operator-20477