Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Gyál | Győr | Gyula | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Pécs | Siófok | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

Fürge Diák Iskolaszövetkezet

Technológus gyakornok - Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Diákmunka
Vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártóhoz keresünk nappali tagozatos gyakornokokat!
FELADATOK:
• AS technológusok napi munkájának támogatása
• Adminisztrációs feladatok ellátása
• Műszaki rajzkészítés fordítási munkák
• Szerelősori fejlesztések megvalósításában való részvétel

ELVÁRÁSOK:
• Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
• Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
• Jó kommunikációs képesség
• Jó problémamegoldó készség
• Heti minimum 20 óra

AMIT KÍNÁLUNK:
• azonnali munkavégzés
• rugalmas munkaidő
• szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:
• CAD ismeretek (Creo előny)

Jelentkezés: http://www.furgediak.hu/job/show/id/34919