Albertirsa | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Debrecen | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskunhalas | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nyíregyháza | Pécs | Siófok | Sopron | Sülysáp | Szeged | Székesfehérvár | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

Pannon-Work Iskolaszövetkezet

Pénztárazás drogériában Keszthelyen

Munkavégzés helye: Keszthely
Munka tipusa: Pályakezdő, Gyakornok, Diákmunka
Leírás:
Pénztárosi feladatok ellátása Keszthelyen egy drogériában.

Feladat:

- Pénztárosi feladatok ellátása (betanítanak)

- Árufeltöltés

Elvárások: - Betöltött 18. életév
- Nappali aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Érvényes tüdőszűrő vizsgálati eredmény
Munka időpont: Egyéni, beosztás szerint (főként hétköznap délutánonként)