Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Gyál | Győr | Gyula | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Pécs | Siófok | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

Pannon-Work Iskolaszövetkezet

Nehéz fizikai munka Győrben. KERESS HAVI NETTÓ 187

Munkavégzés helye: Győr
Munka tipusa: Pályakezdő, Gyakornok, Diákmunka
Leírás:
Szerezz gyakorlatot Európa legjobb építőipari vállalatánál!

Ha még nincs benne tapasztalatod, de lelkes vagy a munka iránt, akkor is jelentkezzél bátran! A cég munkatársai megtanítják a szakma fortélyait. ;)

Keress egy havi munkával nettó 187.488 Ft-ot :) !

Mit kell tenned ezért?

- dolgozz heti 40 órát

- legyél szorgalmas és megbízható

MEGÉRI ;)

Milyen feladatok várnak Rád?

- betonelem gyártás

- zsaluzási feladatok

- vasbetonszerkezetek gyártás

Feladatvégzés helye: Győr, Integrál Park

Munkavégzés ideje:

- 05:40- 14:00

- 14:00- 22:20

Várom jelentkezésed!

Elvárások: - aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- 18. életév betöltése
- nyári szünetben 1 összefüggő hónap vállalása
- szorgalmi időszakban heti 3 munkanap vállalása
06:00-15:30, 14:00-22:20

Munka időpont: 5:40-14:00, 14:00-22:20