Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Cegléd | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Gyál | Győr | Hatvan | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Komárom | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nyíregyháza | Pécs | Siófok | Sopron | Sülysáp | Szeged | Székesfehérvár | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

Pannon-Work Iskolaszövetkezet

Minőségellenőri operátor

Munkavégzés helye: Tatabánya
Munka tipusa: Pályakezdő, Gyakornok, Diákmunka
Tatabányai partnercégünkhöz keresünk lelkes diákokat/alkalmi munkavállalókat kiemelkedő díjazással bruttó 1200-1560Ft/óra + céges buszjáratok: Oroszlány, Kecskéd, Környe, Majk, Irtáspuszta, Vértestolna, Tardos, Agostyán, Tata, Héreg, Tarján, Baj, Vértesszőlős, Hánta, Kisbér, Vérteskethely, Császár, RÉde, Bakonyszombathely, Ászár, Kisbér, Bokod, Szákszend, Dad, Kömlőd, Tagyospuszta, Síkvölgy, Környebánya, Várgesztes, Vértessomló, Komárno, Csém, Csákvár, Vértesboglár, Újbarok, Szár, Szárliget, Bábolna, Nagyigmánd, Mocsa, Kocs

+ amit még biztosan adunk a fizu mellé: --> ingyenes kávéfogyasztás, ingyenes szauna és fitnessz terem használata

Feladatok:

- minőségellenőrzés

- csomagolás

- anyagmozgatás

- címkézés

Elvárások: - 18 év betöltése
- Csapatmunka
- Heti 3-5 nap vállalása 3 szakban

Munka időpont: Hétfőtől péntekig
Bérezés: bruttó. 1200 - 1560 Ft/óra céges buszjáratok, vagy utazási költségtérítés + fittnesz és szauna ingyenes használata