Albertirsa | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Debrecen | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskunhalas | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nyíregyháza | Pécs | Siófok | Sopron | Sülysáp | Szeged | Székesfehérvár | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Marketing and Business Operations gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Általános irodai adminisztrátor
Munkaidő: 8:00-17:00 (heti min. 20 óra)
Díjazás: 1294 Ft/óra

Magyarország vezető neuromarketinges startupja Marketing és Business Operations gyakornokot keres heti 20 órás munkavégzésre hosszú távra, Budapest belvárosában.

Feladatok:
• tartalomkészítés a médiakampányokhoz
• ötletelés online marketing kampányokban
• a Marketing Manager támogatása napi tevékenységében
• mindennapi office management koordinálása
• pénzügyi adatbázis napi frissítése
• új beszállítók piacának feltérképezése
• ad-hoc jellegű megbízások

Elvárások:
• biztos angol és magyar nyelvtudás
• önálló és csoportmunkára való képesség
• lelkes és szereti a kihívásokat

Előnyök:
• szakirányú tanulmányok
• start-up világ iránti érdeklődés

Amit kínálunk:
• kellemes munkakörnyezet és kollégák
• mentorálás
• heti gyümölcs hétfő és havi pizza péntek
• havi masszázs
• ingyen kávé

Jelentkezés: http://www.muisz.hu/#marketing-business-operations-gyakornok-14280