Albertirsa | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Debrecen | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskunhalas | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nyíregyháza | Pécs | Siófok | Sopron | Sülysáp | Szeged | Székesfehérvár | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Mérési és dokumentálási feladatok

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Általános irodai adminisztrátor
Munkaidő: Heti 16-20 óra
Díjazás: 1400 Ft/ óra

Felsőfokú műszaki vagy minőségügyi tanulmányokat folytató diákot keresünk

mérési és dokumentálási feladatokra

Excel közép haladó ismeretekkel

Munkaidő: heti 16-20 óra, hétköznap 8-16.30 közé esően, szabad beosztással történő munkavégzéssel.

Modern munkakörnyezet, szakmai tapasztalat szerzésére kiváló lehetőség.