Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Pécs | Siófok | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Informatikus

Munkavégzés helye: Debrecen
Munka tipusa: Egyéb műszaki foglalkozású
Munkaidő: 7:30 - 16:30
Díjazás: 1000 Ft/ óra

Mezőgazdasági gépek forgalmazásával foglalkozó partnerünk keres diákot informatikus pozícióra.

Feladatok:

- Weboldal készítése
- Reklámok készítése
- Termékek feltöltése
- Dizájn elkészítése
- Hirdetések feltöltése honlapokra
- Weboldal folyamatos frissítése

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Legalább 18 éves kor
- Wordpress magas szintű ismerete
- HTML/ PHP / CSS stb. ismerete
- Alap képszerkesztők ismerete
- Angol nyelv középszintű ismerete
- Heti legalább 24 óra ráérés a megadott munkaidőben

Előnyt jelent:

- Marketinges szemléletmód
- Kreativitás

Kezdés: AZONNAL!

Jelentkezés: http://www.muisz.hu/#informatikus-20446