Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Cegléd | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Jászberény | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Orosháza | Pécs | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Összes város
Diákmunka

Mind-Diák Szövetkezet

Húspultos árufeltöltés

Munkavégzés helye: Kecskemét
Munka tipusa: Húspultos árufeltöltés

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek, most Te is csatlakozhatsz hozzájuk!

Feladatok:

  • Árufeltöltés húspultnál
  • Hústermékek pultba pakolása nyitáskor, majd záráskor az áru elpakolása
  • Tárolóládák tisztán tartása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos diák, aktív vagy passzív jogviszony
  • Betöltött 17. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől-vasárnapig heti 2-3 napon 4-6-8 órában, de akár heti 40 órában is végezhető

Amit kínálunk

  • Hetente készülő teendőidhez igazodó beosztás
  • Bruttó órabér 1069 Ft/óra, 18 óra után bruttó 1219 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka

Jelentkezhetsz:http://www.minddiak.hu/diakmunka/30019