Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Pécs | Siófok | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

Márton Áron Iskolaszövetkezet

Futárokat keresünk a KFC csapatába! - Székesfehérv

Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Munka tipusa: Diákmunka

Futárokat keresünk a KFC csapatába! - Székesfehérvár; Bér: Alapbér + teljes borravaló!

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diák vagy? Csatlakozz a székesfehérvári KFC futár csapatához! Dolgozz egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél, tanulmányokkal is összeegyeztethető beosztásban!
Feladat:
  • Termékek házhozszáltíása
  • Futár és éttermi feladatok ellátása
  • A kommunikáció segítése az étterem és vendég között

Amit kínál az étterem:

  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
  • Elérhető bónuszrendszer
  • Dolgozói menü
  • 25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Feltétel:
  •  Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  •  Pontos, precíz munkavégzés
  •  Nyitott, kommunikatív személyiség
  •  Egészségügyi kis könyv (az elkészítésében segítünk)
  •  Megbízhatóság és rugalmasság
  •  Jogosítvány robogóra és vezetési tapasztalat
  •  H-V között, heti 20 óra vállalása
  •  Ápolt, igényes megjelenés

Jelentkezés: http://mads.hu//munkak/kfc/videkfutar/futarokat-keresunk-a-kfc-csapataba-szekesfehervar-ber-alapber-teljes-borravalo-3430