Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Érd | Gödöllő | Gyula | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Kunszentmiklós | Makó | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Orosháza | Sopron | Szarvas | Szeged | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Túrkeve | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Villamosmérnök gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Egyéb műszaki foglalkozású
Munkaidő: 8:00-17:00
Díjazás: 1300 Ft/óra

A PGB Engineering kft fiatal dinamikus csapatába keresünk végzős villamosmérnök hallgatókat aki, legalább 3-4 napot eltud tölteni hetente cégünknél.

Munkavégzés helyszíne: Soroksár és az ország egész területe,

Feladatok:
Projektekben és fejlesztésekben való aktív részvétel,
Telepítésben, tervezésben, programozásban való aktív részvétel.

Elvárások:
Elhivatottság a pálya irányába,
Munkabírás, terhelhetőség,
Önálló feladat végzés,
PLC, HMI, SCADA ismeretek,
Eplan ismeretek,
Angol nyelvtudás,
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
Rugalmas munka idő
Fejlődési, tapasztalat szerzési lehetőség,
Valódi mérnöki feladatok
A gyakornoki programot követően állás ajánlat

Jelentkezés: https://muisz.hu/allasok/674498f219868e14701b5e3d72cabdab--villamosmernok-gyakornok-budapest-xxi-kerulet/?external_source=544d37b4974e