Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Érd | Gödöllő | Gyula | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Kunszentmiklós | Makó | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Orosháza | Sopron | Szarvas | Szeged | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Túrkeve | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Klinika időpontegyeztetés Ukrán nyelve

Munkavégzés helye: Debrecen
Munka tipusa: Általános irodai adminisztrátor
Munkaidő: 8:00-16:00
Díjazás: 941 Ft/óra

Ukrán anyanyelvű diákok jelentkezését várjuk Klinikai időpontegyeztető pozícióra

- Hívások fogadása olyan páciensektől , akik valamilyen specifikus betegségben szenvednek, és szeretnének résztvenni egy klinikai kutatásban.
- Hívások indítása olyan ügyfelek felé, akiket érdekelnek a klinikai kutatások.
- Klinikai időpont egyeztetése
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
- Legalább 18 éves kor
- Anyanyelvi szintű Ukrán nyelvtudás
- Társalgási szintű Angol nyelvtudás

A munka otthonról végezhető, amihez az alábbi elvárásoknak kell megfelelni:
- csendes munkakörnyezet
- USB Headset
- Windows operációs rendszerrel rendelkező laptop vagy számítógép
- Szélessávú internet kapcsolat
Jelentkezés: https://muisz.hu/allasok/ec6546e01acb2ae99c235f22a0fcda0d--klinika-idopontegyeztetes-ukran-nyelven-debrecen/?external_source=544d37b4974e