Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Érd | Gödöllő | Gyula | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Kunszentmiklós | Makó | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Orosháza | Sopron | Szarvas | Szeged | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Túrkeve | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Junior üzleti elemző / szoftver paramé

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Egyéb szoftver- és alkalmazásfejlesztő, -elemző
Munkaidő: 8.00-18.00.
Díjazás: 1500 -1900 Ft/ óra

Junior üzleti elemzőt keresünk dinamikusan növekvő csapatunkba. Munkatársunként lehetőséged lesz tapasztalatot szerezni készülő szoftver megoldásainkkal kapcsolatos igények elemzésében és az IT rendszerek funkcióinak tervezésében, létrehozásában.
Csapatunk a meghatározó hazai vállalatok és közigazgatási intézmények számára fejleszt folyamattámogató-, dokumentummenedzsment- és nyilvántartó rendszereket. A feladatod a szoftver funkciókkal kapcsolatos üzleti igények megértése, elemzése és megvalósítása az Appsint saját keretrendszerében – annak magas szintű leíró eszközeiben, programozás nélkül.

Feladat:
•Ügyféligények analízise, értékelése, és lebontása
•IT rendszer tervezés UML alapon
•Üzleti szoftver funkciók, modulok létrehozása a keretrendszer eszközeivel programozás nélkül
•Incidens és problémakezelés a ticketing rendszerből érkező jegyek alapján
•Együttműködés a fejlesztő csapattal, üzleti problémák fordítása IT nyelvezetre
•Teszt tervezés, tesztelés

Elvárásunk heti 30-40 órás rendelkezésre állás.
Elvárt nyelvtudás: magyar, szakmai angol megértés

Előny:
•Erős analitikus szemlélet, proaktív, önálló problémakezelés képessége
•SQL gyakorlati tapasztalat
•Rendszerelemzési, rendszertervezési tapasztalat
•IT / gazdasági területen szerzett, vagy folyamatban lévő végzettség
•Projektmunkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség és tapasztalatszerzés
•Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
•Rendszer specifikációs és implementációs tapasztalat nagyvállalati és közigazgatási ügyfeleknél
•Magas szakmai tudással rendelkező csapat
•Önálló feladatok, folyamatos új kihívások
•Céges eszközök, professzionális irodai környezet
•Rugalmasság tanulmányaiddal kapcsolatban (vizsgaidőszak, gyakorlatok stb.)

Jelentkezés: https://muisz.hu/allasok/75c49d34dcca11e981f1005056894df6--junior-uzleti-elemzo-szoftver-parameterezo-budapest-xiii-kerulet/?external_source=544d37b4974e