Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Cegléd | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Jászberény | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Orosháza | Pécs | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Összes város
Diákmunka

Biztos Kész Diák Szövetkezet

Csomagolás Dunaharasztin

Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Munka tipusa: egyéb
Leírás:
Csomagoló munka Dunaharasztin!

Csomagoló munkatársak jelentkezését várjuk Dunaharaszti munkavégzésre.

Ha precízen végzi munkáját és szívesen dolgozna egy nagy múltú, nemzetközi
szinten is elismert vállalat alkalmazásában, jelentkezzen!

Jó kereseti lehetőség
Modern munkakörnyezet
Barátságos munkatársak
Gyors munkába állítás

Előny: italos üveg csomagolásban szerzett tapasztalat

Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz a szervezesbk@gmail.com e-mail címen.