Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Pécs | Siófok | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

Fürge Diák Iskolaszövetkezet

Adatbányász/Big data gyakornok (iCOM Assist) - Bud

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Diákmunka
Vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártóhoz keresünk nappali tagozatos gyakornokokat!

FELADATOK:
• Részvétel egy innovatív, nemzetközi projectben.
• A felhalmozódott mérési eredmények, adatok elemzése.
• Megvalósíthatósági lehetőségek kialakítása.
• BI / Big data technikák alkalmazási lehetőségének megvizsgálása.

ELVÁRÁSOK:

• Folyamatban lévő, felsőfokú nappali tanulmányok (mechatronika, gépész vagy villamosmérnök).
• SQL programozási nyelv ismerete.
• MatLab (Simulink) programozási ismeretek.
• BI / Big data technológiák ismerete.
• Önálló munkavégzés, kreativitás
• Angol nyelvtudás.
• Minimum 20 óra / hét vállalása, hosszútávon is.
• Problémamegoldó gondolkodás.
• Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
• azonnali munkavégzés
• rugalmas munkaidő
• szakmai fejlődési lehetőség
Jelentkezés: http://www.furgediak.hu/job/show/id/34973