Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Cegléd | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Gyál | Győr | Hatvan | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Komárom | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nyíregyháza | Pécs | Siófok | Sopron | Sülysáp | Szeged | Székesfehérvár | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Ügyfélszolgálat (bankfiókban)

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Általános irodai adminisztrátor
Munkaidő: Heti min. 20 óra
Díjazás: 1100 Ft/ óra

Leírás:
FELADATOK
• Adminisztrációs tevékenység: ügyféllevelek nyilvántartásba vétele, válaszlevelek postázása, levelek irattárazása
• Dossziék adatelemzése, felülvizsgálata
• Dokumentumpótlások kezelése
• Szükség esetén kapcsolatfelvétel az ügyféllel
• Szükséges adatok ellenőrzése

ELVÁRÁSOK
• Erős számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
• Önállóság
• Kiemelkedő megbízhatóság, precizitás
• Terhelhetőség
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Munkatapasztalat (ügyfélszolgálati, ügyintézői tapasztalat előny);
• Angol nyelvtudás előny

MUNKAIDŐ: heti minimum 20 óra (rugalmasan)

Jelentkezés: http://www.muisz.hu/#penztaros-bankfiokban-4889