Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Dabas | Debrecen | Dunaharaszti | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Győr | Gyula | Hatvan | Hódmezővásárhely | Kalocsa | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Kiskőrös | Kiskunfélegyháza | Kiskunhalas | Komárom | Kunszentmiklós | Makó | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nagykőrös | Nyíregyháza | Orosháza | Pécs | Siófok | Sopron | Szarvas | Szeged | Székesfehérvár | Szekszárd | Szentes | Szolnok | Szombathely | Tata | Tatabánya | Túrkeve | Vecsés | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

Fürge Diák Iskolaszövetkezet

Ügyfélsiker manager gyakornok - Debrecen

Munkavégzés helye: Debrecen
Munka tipusa: Diákmunka
Leírás:
Kit keresünk?

Ügyfélkapcsolatosként fokozatosan felelős leszel a meglévő ügyfelek elégedettségéért és megtartásáért, illetve az új ügyfelek támogatásáért a rendszereink megismerése közben.

Elvárások:

Villámgyors a gépírásod

Gyorsan tanulsz, fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed

Ügyfélcentrikus a gondolkodásmódod és a hozzáállásod

Birkatürelmed az összes barátod irigyli tőled

Harmadszorra is kedvesen és megértően írod le ugyanazt

Szereted te magad megoldani a felmerülő problémákat, konfliktusokat

Inkább dolgoznál vidám csapatban, mint egyedül egy saját irodában

Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Előny:

Call centeres/ügyfélkapcsolatos vagy értékesítői tapasztalat

Informatikai ismeretek

Napi minimum 8 órában tudsz dolgozni

Milyen feladataid lesznek?

Meglévő ügyfeleink - ShopRenter webáruháztulajdonosok - részére első szintű chates ügyfélszolgálat biztosítása, melynek részeként, az alábbi felelősségteljes dolgokat bízzuk majd Rád:
•a bejövő chatek fogadása
•az ügyfelek tájékoztatása
•segítségnyújtás
•problémamegoldás
•panaszkezelés

Mit kínálunk?
•Remek karrier lehetőség
•Fiatal, vidám és segítőkész csapat
•Az “Év irodája díj - 2015” versenyen indult modern iroda
•Folyamatos belső és külső tréningek
•Számos egészségtudatos plusz juttatás (pl. gyümölcs, vitamin, masszázs)
•Szakmai tudásod fejlődését szolgáló feladatok

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, akkor várjuk önéletrajzod és motivációs leveled 2017. december 15-ig a mandoki.nora@furgediak.hu email címre!
Jelentkezés: http://www.furgediak.hu/job/show/id/35416