Albertirsa | Baja | Békéscsaba | Budaörs | Budapest | Cegléd | Debrecen | Dunaharaszti | Dunakeszi | Eger | Érd | Esztergom | Gödöllő | Gyál | Győr | Hatvan | Kaposvár | Kecskemét | Keszthely | Komárom | Miskolc | Monor | Mosonmagyaróvár | Nagykanizsa | Nyíregyháza | Pécs | Siófok | Sopron | Sülysáp | Szeged | Székesfehérvár | Szolnok | Szombathely | Tatabánya | Veszprém | Zalaegerszeg | Összes város
Diákmunka

MŰISZ Iskolaszövetkezet

ÜZLETI ELEMZŐ (Business Analyst) GYAKORNOK

Munkavégzés helye: Budapest
Munka tipusa: Egyéb szoftver- és alkalmazásfejlesztő, -elemző
Munkaidő: Heti 24 óra
Díjazás: 1400 Ft/ óra

Agilis rendszerbevezetéssel, tervezéssel, illetve RPA-val foglalkozó dinamikusan fejlődő magyar IT tanácsadó cég, üzleti és IT projektek támogatására keres (üzleti igény specifikálás, tesztelés, RPA bevezetés) Műszaki/Gazdasági képzésen tanuló gyakornokot.

• Feladatok:
o Informatikai tanácsadó mellett asszisztensi feladatok ellátása
o Informatikai projektekben való üzleti elemző (Business Analyst) gyakornoki részvétel
o Üzleti/szakmai folyamatok megértése a lefutások felmérése, üzleti specifikációk készítése
o Aktív részvétel irodai üzleti/szakmai folyamatok automatizációjában (Data Mining, BI, RPA paraméterezés, tesztelés)
o RPA fejlesztők támogatása
o Tesztelés előkészítése, teszt szervezési feladatok ellátása
o Projekt és tesztmenedzsment eszközök kezelése (pl.: JIRA, MANTIS)

• Elvárások:
o Megkezdett felsőfokú tanulmányok műszaki/informatikai vagy gazdasági képzésen (nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony)
o Minimum heti 3 nap (24 óra) vállalása 1 éven keresztül
o Gyakorlati angol nyelvtudás szóban és írásban
o Erős XML, SQL, VBA, EXCEL ismeretek
o Érdeklődés a vezető RPA rendszerek iránt
o Jó kommunikációs készség

• Előny:
o Folyamat átalakítási/fejlesztési tapasztalat
o Agilis projekt tapasztalat
o Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl.: SAP, NAV)
o BI eszköz ismerete
o RPA projektben való részvétel

• Amit kínálunk:
o Fiatalos, összetartó és dinamikus csapat
o Tapasztalatszerzés nagyvállalti IT projekt környezetben
o IT tanácsadói, Business Analyst, RPA ismeretek mélyítése
o Rugalmas munkaidő
o Angol nyelv gyakorlásának lehetősége
Jelentkezés: http://www.muisz.hu/#zleti-elemz-business-analyst-gyakornok-14938